Aktuálne a overené

obchodné príležitosti

Vieme, ako získavať leady na klientov z rôznych zdrojov a ako im vždy ponúknuť najvhodnejší produkt.
Pomáhame vám tak rýchlejšie uzatvoriť zmluvu. S nami už nemusíte každého klienta zložito vyhľadávať sami.

Nové obchodné príležitosti získavame z rôznych zdrojov:

ak klient vyhľadáva a porovnáva produkt na internete
ak vyplní na internete formulár
ak zadá svoje údaje do porovnávacej kalkulačky
ak je súčasťou databáz našich obchodných partnerov
ak si zakúpil v minulosti iný produkt a máme preňho ponuku na ďalší

Od prvého vyhľadávania na internete po kontakt s finančným sprostredkovateľom ubehnú len minúty. Ste tak v kontakte s klientom práve vtedy, keď hľadá pomoc.

Všetky klientské údaje zaznamenávame v našom CRM systéme. Máte tak vždy prehľad, aké produkty už klient má aktívne, kedy ste s ním naposledy hovorili a aké produkty ste mu v minulosti ponúkali.

Všetky získané obchodné príležitosti overujeme naším call centrom a kvalitné príležitosti distribuujeme medzi našich sprostredkovateľov cez unikátne trhovisko príležitostí. Sprostredkovatelia v ňom môžu prevziať nových klientov alebo si navzájom klientov doporučiť. Klient, ktorého sprostredkovateľ prevezme sa stáva jeho klientom.

Uzatvorené zmluvy sú nahrávané do systému a kontrolované každý deň. Po zadaní údajov sa náš systém CCS postará o to, že dostanete svoju odmenu včas a v správnej výške.

Ako to funguje?

1

Klient má záujem o finančný produkt

Klient vyhľadá na internete produkt, o ktorý má záujem a vďaka online nástrojom môže jednotlivé ponuky finančných spoločností jednoducho porovnať. Okrem informácií o klientovi tak poznáme aj produkt, ktorý ho zaujal.

2

Call centrum overí záujem

Chceme mať istotu, že príležitosti, ktoré vám prinášame sú reálne a klienti majú záujem o finančné sprostredkovanie. S pomocou call centra overujeme aj zadané údaje ako lokalitu či požiadavky na vybraný produkt.

3

Príležitosť k dispozícii

Sprostredkovatelia majú prístup k overeným príležitostiam v trhovisku. Sami si vyberajú, kedy a ktorú príležitosť prijmú. Klienta, ktorého záujem call centrum overilo, prevezme finančný sprostredkovateľ, ktorý sa ozve ako prvý.

4

Kontakt s klientom

Sprostredkovateľ, ktorý klienta prevezme získava automaticky kontakty a môže túto príležitosť hneď začať riešiť. Hovorí tak s klientom len pár minút po tom, ako klient porovnával produkt na internete. Vďaka tomu môžete v závislosti od typu produktu uzatvoriť zmluvu aj do 10 minút.

Vyššia provízia pre najlepších

Nechceme od vás žiadne peniaze vopred. Len podiel na úspešnom obchode. Môžete si byť istý, že čím ste lepší a úspešnejší, tým je aj vaša provízia vyššia.

Garancia vlastných klientov

Trhovisko je vždy fér. U nás sa vždy môžete spoľahnúť, že váš klient patrí iba vám. Ak sa dostane do trhoviska, automaticky vám bude pridelený.

Rastúci počet zákaziek

Trhovisko príležitostí je pre tých najlepších. Čím vyššia je vaša úspešnosť, tým viac zákaziek si môžete z trhoviska prevziať.