Know-how a

technologické inovácie

Stojíme na dvoch pilieroch. Spájame know-how trhu finančného sprostredkovania s unikátnou overenou technologickou platformou.
Vďaka tomu vám ponúkame maximálny komfort pre predaj finančných produktov.

Priniesli sme na slovenský trh overené riešenie, ktoré zásadným spôsobom uľahčuje prácu finančným sprostredkovateľom. Systém, ktorý úspešne funguje v Česku a v juhovýchodnej Ázii, zefektívňuje zaužívané procesy a vám umožňuje sústrediť sa na to hlavné – na klienta a predaj.

Všetky informácie o vašom biznise máte u nás na dosah. Prehľady o zmluvách, províziách, výkonnosti vášho tímu sú vždy aktuálne a prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek cez váš počítač alebo mobilný telefón.

Čo ešte naša platforma ponúka?

Aktívny cross-sell

Získate nástroje na lepšiu monetizáciu klientov vďaka automaticky generovaným príležitostiam pre cross-sell. Vďaka predajným nástrojom v našej platforme, budete schopní predávať viac typov produktov. Niekedy sa s klientom nemusíte dokonca ani stretnúť.

Efektivita práce

Vďaka aplikáciám, ktoré máte k dispozícii, môžete menej času venovať príprave na stretnutie. Spravíte menej chýb vďaka možnosti uzatvárať produkty elektronicky. Systém vám tiež poradí overené predajné argumenty a poskytuje presné a aktuálne informácie, ktoré už nebudete musieť pracne vyhľadávať.

Udržateľnosť

Pomôžeme vám vybudovať dlhodobú vernosť vašich klientov vďaka proaktívnej starostlivosti. Získate tak spokojnejších klientov a väčšiu pravdepodobnosť predaja ďalších produktov v budúcnosti.

Nové obchodné príležitosti

Neustále pre vás získavame nové obchodné príležitosti z množstva internetových zdrojov. V spojení s našim call centrom vám tak zaisťujeme pravidelný prísun overených a kvalitných aktuálnych obchodných príležitostí.

Prečítajte si, čo o nás hovoria iní