Výhody,

aké inde nenájdete

Zabudnite na bežný broker pool. FinGO.sk je nový typ spoločnosti. Naša obchodná sieť je založená na voľnosti broker poolu s komfortom
a s výhodami, aké inde nenájdete. S nami šetríte svoj čas a môžete sa sústrediť len na svoju prácu.


Vaša firma – vaše pravidlá

Pomôžeme vám vybudovať vlastnú firmu. U nás nájdete voľnosť a nezávislosť vlastnej spoločnosti bez pokút a sankcií. Umožníme vám využívať naše silné technologické, právne aj znalostné zázemie a pritom si stále zachováte vaše vlastné pravidlá, obchodné riadenie aj vlastnú značku a vlastný dizajn informačného systému.

Garantujeme vám klientský kmeň, nastavenie vašich štruktúr podľa vašich potrieb a predstáv, ale aj kontrolu toho, aby sa klienti, ktorých ste u nás získali prostredníctvom internetu vždy dostali priamo k vám.


Odborná podpora a servis

Sme tu preto, aby sme vám ušetrili čas a uľahčili prácu. Zaisťujeme komplexné spracovanie zmlúv už behom jedného dňa, informačný systém prispôsobený vašim požiadavkám, vaše vzdelávanie aj poradenstvo. Poskytneme vám tiež najlepšie metodiky, analytické nástroje a porovnávače produktov. Vieme tiež, že keď hľadáte pomoc, chcete sa radiť s tými najlepšími z odboru. Naši produktoví špecialisti z oblasti poistenia, úverových produktov, investícií aj práva sú pripravení poskytnúť vám tú najkvalitnejšiu podporu.


50+ bánk a poisťovní

Výber najvhodnejšieho produktu je len na vás a na vašom klientovi. Naša obchodná sieť má absolútnu slobodu vo výbere produktov. K dispozícii máte stovky produktov od viac ako 50 renomovaných produktových partnerov - poisťovní, bánk, stavebných sporiteľní a investičných spoločností, vrátane všetkých favoritov z trhu.


Najlepšie provízie

Chceme, aby ste boli úspešní. Preto vám garantujeme jedny z najlepších provízií na slovenskom trhu. Kontrola zmlúv prebieha takmer okamžite, takže svoje peniaze dostanete bez zbytočných odkladov. Provízie vyplácame rýchlo a pravidelne.


Obchodné príležitosti pre vás

Vy viete ako predávať. A my sme tu nato, aby sme zabezpečili prístup k stále novým klientom. U nás získate čerstvé obchodné príležitosti z webu, ktoré pre vás vždy vopred overí naše call centrum. Môžete sa tak sústrediť na obchod, všetko ostatné zariadime za vás.


Minimum papierovania

Naše procesy sme nastavili efektívnejšie ako u konkurencie. Ani my totiž nemáme radi papierovanie. Stále hľadáme nové cesty, ako náš systém zjednodušiť – vašu prácu teda zefektívňujeme aj tam, kde to z dôvodov regulácie bez papiera ešte nejde.

Vďaka spojeniu unikátnej technologickej platformy a lokálneho know-how o trhu finančného sprostredkovania vám môžeme ponúknuť to, čo konkurencia ešte len sľubuje. Sme vždy niekoľko krokov vopred. Preto máte u nás dostupné vždy aktuálne informácie o províziách, zmluvách, klientoch či školeniach kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia – počítača alebo telefónu.

Pridajte sa k nám